Dla każdego ucznia nowy rok szkolny wiąże się z nowymi planami oraz wyzwaniami, którym w trakcie nauki pragnie sprostać. Z takimi postanowieniami spotkaliśmy się 1 września na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 15.
Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przybyłych uczniów i rodziców przez przedstawicieli najstarszej klasy oraz wspomnieniem wybuchu II wojny światowej, które przygotował Samorząd Uczniowski.
Zgromadzeni wysłuchali także wystąpienia Pana Dyrektora, który serdecznie przywitał uczniów – zarówno tych, którzy powrócili do nas po wakacyjnej przerwie, jak i tych rozpoczynających dopiero naukę w murach „piętnastki”. Przekazał również informacje dotyczące organizacji tego szczególnego roku szkolnego. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie i ich rodzice spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami.
W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom wielu sukcesów!
Lidia Czerwińska
Zobacz: galeria zdjęć!























