Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 

 im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie

Slide background

Warsztaty w firmie Cisco

22 maja klasa 4a miała niezwykłą okazję odwiedzić firmę Cisco, która specjalizuje się w automatyzacji danych oraz łączności między różnymi organizacjami. Podczas wycieczki uczniowie nie tylko mieli szansę obserwować codzienną pracę w firmie, ale również uczestniczyli w inspirujących warsztatach. W trakcie warsztatów uczniowie dowiedzieli się o zagadnieniach związanych z cyberbezpieczeństwem, programowaniem micro:bit oraz technikach łączności. Była to wyjątkowa okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności w tych ważnych dziedzinach. Na zakończenie wizyty, uczestnicy zostali ugoszczeni pizzą, co stanowiło miłe zakończenie pełnego wrażeń dnia. Ta niezwykła wycieczka była możliwa dzięki zaangażowaniu mamy naszej uczennicy Kaliny, za co serdecznie dziękujemy.

Był to dzień pełen nauki, zabawy i nowych doświadczeń, który na długo pozostanie w pamięci uczniów.

Cisco

Witamy!

Naszą misją jest kształcenie i wychowanie Uczniów poprzez pozytywne wzmacnianie każdego w jego możliwościach.

 Wychowankom uświadamiamy ich wyjątkowość, podążamy za nimi i pomagamy w odkrywaniu samego siebie.

Tak, aby absolwent naszej szkoły w dorosłości powiedział: jestem szczęśliwym człowiekiem.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy.

 Gazetka
szkola z bajką logo

librus_2.jpg

60 214446

facebook 1621365763082 6800500905560889721Global Classroom Pair Share project 2023

 szkola z klasa

 

wirtualna sieć

 

poza szkolnymi

BANER

 Szkolna procedura 

"Covid-19"

 Deklaracja dostępności
MS KOCP

 Projekt "Bajkowe Spotkania"

BAJKOWE SPOTKANIA  

nowe_logo_oke_L.png

bip

 epuap strona

   krk logo

 

logo kuratorium1

 

rodo

 kaligrafia

 

kaligrafia slajd