Warsztaty w firmie Cisco

22 maja klasa 4a miała niezwykłą okazję odwiedzić firmę Cisco, która specjalizuje się w automatyzacji danych oraz łączności między różnymi organizacjami. Podczas wycieczki uczniowie nie tylko mieli szansę obserwować codzienną pracę w firmie, ale również uczestniczyli w inspirujących warsztatach. W trakcie warsztatów uczniowie dowiedzieli się o zagadnieniach związanych z cyberbezpieczeństwem, programowaniem micro:bit oraz technikach łączności. Była to wyjątkowa okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności w tych ważnych dziedzinach. Na zakończenie wizyty, uczestnicy zostali ugoszczeni pizzą, co stanowiło miłe zakończenie pełnego wrażeń dnia. Ta niezwykła wycieczka była możliwa dzięki zaangażowaniu mamy naszej uczennicy Kaliny, za co serdecznie dziękujemy.

Był to dzień pełen nauki, zabawy i nowych doświadczeń, który na długo pozostanie w pamięci uczniów.

Cisco