Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 

 im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie

Slide background

Future4Me! - cykl lekcji o Japonii.

W ramach programu Future4Me! zorganizowaliśmy cykl lekcji o Japonii, który był niesamowitą podróżą przez kulturę, historię i nowoczesność tego kraju! Uczestnicy mieli okazję poznać tradycje takie jak kimono i sztuka origami.      Nie zabrakło też opowieści o samurajach oraz współczesnych trendów - anime, manga i zaawansowana technologia.

 Cykl zakończyliśmy wyjątkową wizytą w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Na własne oczy zobaczyliśmy japońskie dzieła sztuki i eksponaty, które doskonale dopełniły nasze lekcje. To była niezapomniana przygoda, która pozwoliła nam lepiej zrozumieć i docenić bogactwo japońskiej kultury. Arigato! 

Japonia.jpg

Witamy!

Naszą misją jest kształcenie i wychowanie Uczniów poprzez pozytywne wzmacnianie każdego w jego możliwościach.

 Wychowankom uświadamiamy ich wyjątkowość, podążamy za nimi i pomagamy w odkrywaniu samego siebie.

Tak, aby absolwent naszej szkoły w dorosłości powiedział: jestem szczęśliwym człowiekiem.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy.

 Gazetka
szkola z bajką logo

librus_2.jpg

60 214446

facebook 1621365763082 6800500905560889721Global Classroom Pair Share project 2023

 szkola z klasa

 

wirtualna sieć

 

poza szkolnymi

BANER

 Szkolna procedura 

"Covid-19"

 Deklaracja dostępności
MS KOCP

 Projekt "Bajkowe Spotkania"

BAJKOWE SPOTKANIA  

nowe_logo_oke_L.png

bip

 epuap strona

   krk logo

 

logo kuratorium1

 

rodo

 kaligrafia

 

kaligrafia slajd