Zielona Szkoła w Forcie 39

W dniach 13-14 czerwca uczniowie klasy 4a uczestniczyli w zielonej szkole w Forcie 39 w Krakowie. Podzcas pobytu zwiedzaliśmy stadninę koni, gdzie poznaliśmy tajniki hipoterapii – metody rehabilitacji z wykorzystaniem koni. Dowiedzieliśmy się, jak konie wspierają osoby z niepełnosprawnościami, a także przyjrzeliśmy się pracy hipoterapeuty. Zwiedzaliśmy także okolice Fortu 39, podziwiając przyrodę i poznając historię tego miejsca. Na zakończenie mieliśmy ognisko, które stało się okazją do integracji przy pieczeniu kiełbasek. Zielona szkoła w Forcie 39 to wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci, dzięki różnorodnym atrakcjom i wspaniałej atmosferze. Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszego wyjazdu!

Agnieszka Soćko

FILM