Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 

 im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie

Slide background

Zielona Szkoła w Forcie 39

W dniach 13-14 czerwca uczniowie klasy 4a uczestniczyli w zielonej szkole w Forcie 39 w Krakowie. Podzcas pobytu zwiedzaliśmy stadninę koni, gdzie poznaliśmy tajniki hipoterapii – metody rehabilitacji z wykorzystaniem koni. Dowiedzieliśmy się, jak konie wspierają osoby z niepełnosprawnościami, a także przyjrzeliśmy się pracy hipoterapeuty. Zwiedzaliśmy także okolice Fortu 39, podziwiając przyrodę i poznając historię tego miejsca. Na zakończenie mieliśmy ognisko, które stało się okazją do integracji przy pieczeniu kiełbasek. Zielona szkoła w Forcie 39 to wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci, dzięki różnorodnym atrakcjom i wspaniałej atmosferze. Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszego wyjazdu!

Agnieszka Soćko

FILM

Witamy!

Naszą misją jest kształcenie i wychowanie Uczniów poprzez pozytywne wzmacnianie każdego w jego możliwościach.

 Wychowankom uświadamiamy ich wyjątkowość, podążamy za nimi i pomagamy w odkrywaniu samego siebie.

Tak, aby absolwent naszej szkoły w dorosłości powiedział: jestem szczęśliwym człowiekiem.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy.

 Gazetka
szkola z bajką logo

librus_2.jpg

60 214446

facebook 1621365763082 6800500905560889721Global Classroom Pair Share project 2023

 szkola z klasa

 

wirtualna sieć

 

poza szkolnymi

BANER

 Szkolna procedura 

"Covid-19"

 Deklaracja dostępności
MS KOCP

 Projekt "Bajkowe Spotkania"

BAJKOWE SPOTKANIA  

nowe_logo_oke_L.png

bip

 epuap strona

   krk logo

 

logo kuratorium1

 

rodo

 kaligrafia

 

kaligrafia slajd