Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 

 im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie

Slide background

Całodniowa wycieczka klasy 2B do Frankówki Małej.

13 czerwca 2024 klasa 2B pojechała na całodniową wycieczkę do Frankówki Małej. Niestety przywitała nas deszczowa pogoda, ale nie przeszkodziło to nam świetnie się bawić. Najpierw uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych, na których przygotowywaliśmy przepyszne półkruche ciasteczka. Dowiedzieliśmy się również bardzo dużo na temat używanych składników i barwników naturalnych, którymi barwiliśmy ciasto. Następnie czekały na nas warsztaty przyrodniczo-plastyczne, na których poznawaliśmy właściwości roślin, które można wykorzystać w codziennym życiu. Na koniec czekała na nas uczta z pieczonej kiełbasy i ziemniaczków i nieziemskiej herbaty malinowej. Już dzisiaj zaczynamy planowaćFrankowka.png kolejną wizytę we Frankówce Małej.

Witamy!

Naszą misją jest kształcenie i wychowanie Uczniów poprzez pozytywne wzmacnianie każdego w jego możliwościach.

 Wychowankom uświadamiamy ich wyjątkowość, podążamy za nimi i pomagamy w odkrywaniu samego siebie.

Tak, aby absolwent naszej szkoły w dorosłości powiedział: jestem szczęśliwym człowiekiem.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy.

 Gazetka
szkola z bajką logo

librus_2.jpg

60 214446

facebook 1621365763082 6800500905560889721Global Classroom Pair Share project 2023

 szkola z klasa

 

wirtualna sieć

 

poza szkolnymi

BANER

 Szkolna procedura 

"Covid-19"

 Deklaracja dostępności
MS KOCP

 Projekt "Bajkowe Spotkania"

BAJKOWE SPOTKANIA  

nowe_logo_oke_L.png

bip

 epuap strona

   krk logo

 

logo kuratorium1

 

rodo

 kaligrafia

 

kaligrafia slajd