Całodniowa wycieczka klasy 2B do Frankówki Małej.

13 czerwca 2024 klasa 2B pojechała na całodniową wycieczkę do Frankówki Małej. Niestety przywitała nas deszczowa pogoda, ale nie przeszkodziło to nam świetnie się bawić. Najpierw uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych, na których przygotowywaliśmy przepyszne półkruche ciasteczka. Dowiedzieliśmy się również bardzo dużo na temat używanych składników i barwników naturalnych, którymi barwiliśmy ciasto. Następnie czekały na nas warsztaty przyrodniczo-plastyczne, na których poznawaliśmy właściwości roślin, które można wykorzystać w codziennym życiu. Na koniec czekała na nas uczta z pieczonej kiełbasy i ziemniaczków i nieziemskiej herbaty malinowej. Już dzisiaj zaczynamy planowaćFrankowka.png kolejną wizytę we Frankówce Małej.