Uczniowie klasy 3b wzięli do rąk pędzle i stworzyli arcydzieła. Piękne jesienne bukiety zostały wykonane ciekawą techniką plastyczną - malowanie na podkładzie z gazy. Taki rodzaj malowania okazał się być dla trzecioklasistów niezmiernie atrakcyjnym. Jak sami uczniowie przyznali, malując na tak oryginalnym podkładzie, poczuli się jak prawdziwi malarze.
Ilona Siwek
























