Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły

 

2o kwietnia 2021 roku

Brawa dla Dawida!

Wielkie gratulacje kierujemy do Dawida Szarleja z klasy 3a, który został laureatem konkursu plastycznego „Wielkanocne kreacje” zorganizowanego przez Klub 6 batalionu dowodzenia w Krakowie.
W konkursie wzięło udział czterech naszych uczniów z klas 2c, 3a i 3b.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim młodym artystom, a także ich Rodzicom za zaangażowanie i prace dostarczone na konkurs.
Gratulujemy laureatowi i wszystkim uczestnikom konkursu, życzymy dalszych sukcesów i nieustannego rozwijania talentów artystycznych!


Brawa dla Kacpra!

Uczeń klasy III a Kacper Koniuszy został laureatem międzyszkolnego konkursu „Dyktando dla każdego” organizowanego przez ZSO nr 7 w Krakowie. W finale konkursu wzięło udział 60 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Gratulujemy!


Społeczność Gimnazjum gratuluje naszemu Uczniowi!

8 kwietnia 2017r Mateusz Durowski, uczeń klasy 2a zajął 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Juniorów Taekwondo ITF, które odbyły się w Krakowie.

GRATULUJEMY!!I i życzymy dalszych sukcesów.

 


 Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym „PORTRET POLSKIEGO BOHATERA” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” im. Prof. A. Kamińskiego w Krakowie. Wiktoria stworzyła portret Rotmistrza Witolda Pileckiego. 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jeśli interesuje Cię postać oficera rezerwy Wojska Polskiego i chcesz zobaczyć prawdziwe zdjęcie bohatera, kliknij tutaj.