Drodzy Rodzice,
W tym roku szkolnym chcielibyśmy zachęcić naszych uczniów do udziału w różnych konkursach. Nie tylko tych szkolnych, ale również pozaszkolnych.
Konkursy szkolne będą organizowane tak jak zawsze.
Natomiast w tych pozaszkolnych zazwyczaj konieczne jest Państwa zaangażowanie ze względu na formalności (podpisanie odpowiednich zgód, wysłanie zdjęcia pracy mailem itp). Aby jednak ułatwić ten proces będziemy każdorazowo wyznaczać koordynatora konkursu pozaszkolnego, którego zadaniem będzie wspierać dzieci i Państwa w czasie udziału w konkursie.
Już teraz zapraszamy do udziału w jednym z takich konkursów organizowanym przez Polskie Radio Dzieciom. Ogólne informacje o tym konkursie:
- konkurs trwa do 15 września
- zadanie dla dziecka to: używając TYLKO JEDNEGO, ULUBIONEGO KOLORU należy wykonać pracę plastyczną przedstawiającą wybrane miejsce lub czynność wykonywaną w szkole lub przedszkolu. Można narysować swoją klasę lub zajęcia pozalekcyjne
- w konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 3 do 13 lat
- zdjęcie pracy oraz załącznik (oświadczenie) należy wysłać wyłącznie mailem; szczegóły jak to zrobić oraz załącznik znajdują się w Regulaminie

Szkolnym koordynatorem konkursu jest Roksana Kociołek-Kaszyńska.

Regulamin konkursu - pdf