Magdalena Małyniuk otwiera szkolną AUDIOTEKĘ!

audioteka sp15

Oddajemy w Wasze ręce (a właściwie głosy) Drodzy uczniowie, Szanowni rodzice oraz Nasi nauczyciele zakładkę "AUDIOTEKA", tu nie trzeba się logować i mieć hasła – po prostu nagrywajcie i przesyłajcie!

Wasze nagrania będziemy publikować na naszej stronie, by każdy z nas mógł je posłuchać i czasem również pooglądać (np. ilustracje do bajki lub film podczas czytania).

Usłyszmy się, zobaczmy, pochwalmy własnymi tekstami!

Mile słyszane czytanki rodzinne na głosy.

Pierwsza bajka, którą prezentujemy jest autorstwa uczennicy klasy 1c Magdaleny Małyniuk. Magdalena debiutuje na naszej stronie ze swoją twórczością, więc tym bardziej to wielkie wydarzenie.

W końcu debiuty zdarzają się tylko raz!

Gratulujemy pomysłu, odwagi, talentu i chęci dzielenia się swoją twórczością.

1. Posłuchaj i zobacz tutaj: "O tym jak Arbin uwierzył w siebie" - Magdalena Małyniuk

2. „Spacer z głową w chmurach” - Kiedy Basia, studentka muzykoterapii, usłyszała o naszej Szkolnej Audiotece napisała tekst i nagrała dla nas krótki utwór  Polecamy do ćwiczeń relaksacyjnych!

3. Dziewczynka z zapałkami - Hans Christian Andersen - czyta gościnnie Pani Beata!

4. Skoro debiuty zdarzają się tylko raz, pani Roksana, zainspirowana debiutem Madzi Małyniuk, czyta Wam swoją pierwszą bajkę (relaksacyjną), napisaną 13 lat temu. Miłego słuchania!

Michał Stolarek