Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 

 im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie

Slide background

Wirtualne spotkania online z całym światem, czyli jak podróżować po świecie bez samolotu

podróz po swiecie     We czwartek klasa 6a rozpoczęła majowy cykl spotkań z uczniami i nauczycielami języka angielskiego z całego świata. Inaugurując ten ciekawy projekt, mieliśmy okazję spotkać się zdalnie i porozmawiać z nauczycielem i uczniem z Białorusi. Wszyscy uczniowie byli wspaniali i brali aktywny udział w lekcji! Poznawaliśmy się bliżej, przedstawiając się sobie, rozmawiając i opowiadając o sobie ciekawostki, aby lepiej nas zapamiętano.  Braliśmy udział w ciekawych zadaniach np.: „name wheel”, „ two truths and one lie” i wspólnie dobrze się bawiliśmy, używając wyłącznie języka angielskiego.
    W najbliższym czasie czekają nas jeszcze wirtualne wyprawy m. in. do Indii i Turcji oraz bardzo interesujące spotkania z rówieśnikami. Mamy nadzieję, że to tylko początek naszej arcyciekawej wirtualnej przygody i zdalne spotkania zagoszczą na stałe w repertuarze lekcji języka angielskiego!

Anna Ozga

Witamy!

Naszą misją jest kształcenie i wychowanie Uczniów poprzez pozytywne wzmacnianie każdego w jego możliwościach.

 Wychowankom uświadamiamy ich wyjątkowość, podążamy za nimi i pomagamy w odkrywaniu samego siebie.

Tak, aby absolwent naszej szkoły w dorosłości powiedział: jestem szczęśliwym człowiekiem.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy.

 Gazetka
szkola z bajką logo

librus_2.jpg

60 214446

facebook 1621365763082 6800500905560889721Global Classroom Pair Share project 2023

 szkola z klasa

 

wirtualna sieć

 

poza szkolnymi

BANER

 Szkolna procedura 

"Covid-19"

 Deklaracja dostępności
MS KOCP

 Projekt "Bajkowe Spotkania"

BAJKOWE SPOTKANIA  

nowe_logo_oke_L.png

bip

 epuap strona

   krk logo

 

logo kuratorium1

 

rodo

 kaligrafia

 

kaligrafia slajd